Sylwia Spurek: Jeździectwo powinno zniknąć

LUKASZ GDAK/POLSKA PRESSEast News

W jeździe konnej, w sporcie, nie ma relacji i więzi. Tu jest eksploatacja. Mówią o tym również same zawodniczki i zawodnicy - powiedziała europosłanka Sylwia Spurek w Rozmowie #BezUników Piotra Witwickiego. Jak dodała - jeździectwo powinno zniknąć. Polityczka wyjaśniła też, dlaczego - według niej - cena mięsa nie jest prawdziwa i kto za 15 lat będzie tworzył rządy.