Bezdzietni mężczyźni. Gdzie ci ojcowie?

Cezary Boryszewski

123RF/PICSEL

W kontekście lecących na łeb na szyję wskaźników demograficznych dużo mówi się o przyczynach niskiej dzietności. Akcent w dyskursie kładzie się na kobiety. Jest to w jakiś sposób zrozumiałe, wszakże to kobieta jest przez swą biologię związana z dzieckiem w sposób nieporównywalnie silniejszy niż mężczyzna. A co z mężczyznami? Dlaczego panowie nie zostają ojcami?

Luka edukacyjna

Filmy dla dorosłych

Jak rozwiązać te problemy?

Nie ignorujmy kultury!